Dalyvavusių seminare Stresas kaip gyvenimo energijos šaltinis atsiliepimai

  • Labai naudingas seminaras. Šilta ir dalykiška atmosfera. Buvo pateikta daug įdomios ir naudingos informacijos. Manau, žinios pateiktos labai prieinama kalba, vaizdžiai ir naudojant perspektyvas. Man labai tiko proporcijos tarp teorinių ir praktinių užsiėmimų. Iš karto po seminaro norisi tęsti išmoktas praktikas. Nežinau ką padarė profesorius, bet tas noras nesumažėjo praėjus ir savaitei! (Daiva)
  • Dar kartą dėkoju už suteiktą malonumą kartu praeiti šiuos gyvenimo žingsnius. (Česlava)
  • Seminaru labiausiai džiaugiuosi todėl, kad man jis pravėrė naują savęs ir aplinkos suvokimo pjūvį. Visų pirma, pradėjau suvokti tas savo kūno dalių reikšmes ir funkcijas, į ką nekreipiau dėmesio seniau. Antra - energijos judėjimo kūne pajutimas, kurį ignoruodavau. Su metais mažėjant jėgų kuo toliau tuo labiau man patinka ramus, lėtas, subtilus fizinių problemų sprendimo kelias, ką šiame seminare gerai suvoki ir išmoksti praktiškai. Minties jėga. Lektorius kalba vakarietiškais terminais, tačiau susieja vakarietiškas vadybos praktikas su rytietiškomis praktikomis ir todėl tuo lengvai patiki. Anksčiau buvau skeptikas. Blokų nuėmimo praktikos - pritaikomos jau šiandien, kaip ir rytinė mankšta. (Arūnas)
  • Pats seminaras man labai patiko, nes jo metu sužinojau daug dalyku apie save. Seminaro gale jaučiausi daug geriau ir laisviau, nes atsikračiau nereikalingu minčių ir baimių. Dar labai patiko, kad nebuvo jokios įtampos tarp seminaro dalyviu ir dėstytojo, viskas vyko taip sklandžiai ir jautėsi geranoriška atmosfera, visi buvo užsikrėtę tokia gera energija, kad dar ir dabar jaučiasi pakili nuotaika. (Eglė)