Praktinis streso valdymo seminaras 

Data: laukiame kol situacija stabilizuosi dėl Covid...

Stresas kaip gyvenimo energijos šaltinis

Seminaras skirtas aktyviems žmonėms, siekiantiems amnicingų tikslų profesinėje veikloje, versle, asmeniniame gyvenime ir norintiems išlikti sveikais bei energingais, nepaisant didelės emocinės ir fizinės įtampos.

Stresas veikia kiekvieną, todėl šiam reiškiniui skiriama daug dėmesio. Deja, dauguma įprastų metodikų akcentuoja dėmesį į tai, kaip kovoti su stresu ar panaikinti jo pasekmes, o tai, ne visada, duoda laukiamų rezultatų. 

Profesorius O. Ždanovas pateikia, rimtais moksliniais tyrimais pagrįsta, naują požiūrį: nereikia kovoti su stresu! 

Stresas - tai natūralus reiškinys, jo metu atsirandantį energijos antplūdį įmanoma ir galima panaudoti konstruktyviai ir pakeisti situaciją į pageidaujamą.

Seminaro autorius ir vadovas - prof. Olegas Ždanovas - medicinos mokslų daktaras ir psichologijos mokslų daktaras, daugiau kaip 20 metų vadovavęs psichologijos laboratorijai J. Gagarino vardo Kosmonautų parengimo centre (Zvednij Gorodok), aukščiausios kategorijos psichoneurologijos gydytojas, 8 knygų apie psichinę sveikatą ir gyvenimo kokybės gerinimą autorius. O. Ždanovo knyga "Gyvenimo menedžmentas" buvo išrinkta geriausia knyga Rusijoje 2003 metais, o 2012 metais išleistas jau penktas tiražas, dabar yra ir elektroninė versija.

Profesorius su kolegomis, daug keliavo Rytų šalimis (Indija, Kinija, Tibetas) ir pasinaudojant skirtingų tautų bei kultūrų patirtimi, naujausiais mokslo pasiekimais, parengė programą kaip sudėtingomis sąlygomis išsaugoti sveikatą, įveikti stresą ir sugebėti atsistatyti. Šie pasiekimai ne tik padarė perversmą kosmonautikos srityje, adaptuotos metodikos efektyvumas pasitvirtino ir versle bei asmeninėje veikloje, kur žmonės susiduria su kasdieniais stresoriais. 

Seminaro dalyviai įsisavina metodikas, kurios padeda nuimti raumenų įtampą, nuovargį ir leidžia atstatyti jėgas per trumpą laiką. Šis seminaras dar vadinamas "resursų atstatymas", dalyvavusieji pažymi jog po trijų dienų jaučiasi taip pailsėję, kaip po gerų atostogų.

Seminare daug dėmesio skiriama ne tik teorijai, bet ir praktikai. Užsiėmimų metu įsisavinamos technikos, leidžiančios:

  • racionaliai panaudoti vidinius resursus sudėtingose, stresą sukeliančiose situacijose;
  • išsaugoti ir vystyti fizinį bei psichinį potencialą;
  • išmokti atstatyti organizmo psichoenergetinį balansą;
  • išlikti aktyviu įgyvendinant profesinius ir asmeninius tikslus.

Pagrindinės temos:

  • asmeninių vidinių resursų racionalus panaudojimas;
  • stresas - kaip gyvenimo energijos šaltinis;
  • streso ir chroniško nuovargio nuėmimo metodų pagrindai, efektyvaus elgesio technikos;
  • energiją struktūrizuojančių pratimų kompleksas, bendroji relaksacija.

Seminare dalyviams suteikiami audio ir video įrašai leidžiantys ir toliau savarankiškai praktikuotis. 

Profesoriaus Olego Ždanovo seminaruose nuo 2006 metų dalyvavo virš keli tūkstančiai žmonių, labai teigiami dalyvių atsiliepimai apie seminaro metu įgytų žinių ir savęs atstatymo metodikų veiksmingumą, skatina mus organizuoti šiuos seminarus Lietuvoje.

Seminaro kaina, į kurią įeina: užsiėmimai, seminaro dalomoji medžiaga, praktikų (kurias galėsite daryti ir po seminaro) audio ir video įrašai, kavos pertraukos, pusryčiai, pietūs, vakarienės - vienam asmeniui 790 + PVM, porai 1390 + PVM eurų. Seminaras vyksta rusų kalba.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau, prašau, paskambinkite +370 685 39618 ar parašykite